Sports in Kansas 2023 Boys All-State Basketball by Classification

Sports in Kansas has released its 2023 all-state basketball teams. Voting is done by media members across the state of Kansas and finalized by Sports in Kansas staff & Chet Kuplen of Sports in Kansas. Player of the Year capsules from Conor Nicholl are on our homepage. Player of the Year interviews from Bethany Bowman are on all of our social media platforms.

ATTENTION PARENTS/ATHLETES: Order your all-state patch or honorable mention all-state patch now at sportsink[email protected], we will send you an order form back asap. . Patches can be ordered only at [email protected] β€“

Sports in Kansas 6A Boys All-State Basketball – 2023

(Parents/Athletes: Order patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

First Team

Zaxton King, Lawrence Jr.

Grant Stubblefield, Blue Valley Northwest Sr. (POY)

Joey Matteoni, Blue Valley Northwest Jr.

Blake Garrett, BV North Sr.

Jack Bachelor, Washburn Rural Sr.

Jace Steinmetz, Garden City Sr.

Marcus Zeigler, Wichita Heights Sr.

TJ Williams, Wichita Heights Jr.

Harrison Kisling, Olathe West Sr.

Kaeson Fisher-Brown, Derby Sr.

Second Team

(Parents/Athletes: Order patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

Jaalan Watson, Olathe North Soph.

Andrell Burton, Campus Jr.

Carter Kaifes, Mill Valley Soph.

Jaxon Goldberg, BV North Sr.

Dillon Mong, SM East Sr.

Tasean Williams, Wichita Northwest, Jr.

Ben Webb, SM South, Sr.

Nic Anderson, Olathe South, Soph.

Jack Wilson, Manhattan Sr.

Michael Boganowski, Junction City Jr.

Sports in Kansas 6A Boys All-State Honorable Mention (Parents/Athletes: Order all-state honorable mention patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

Dean Markes – Blue Valley, Quentin Robertson – BV West, Jake Fritz – BV Northwest, Zach Sand – BV North, Gavin Hoffman – BVNW, Landon Braun – BVNW, Jaron Lashley – BV North, Eli Lovich – BV West, Tate Nagy – BV West, Micah Deaver – Olathe East, Mason Kemp – Mill Valley, Drew Purdy – Olathe East, aiden Sullivan – Olathe NW, Malakhi Taylor – Gardner Edgerton, Jailen Thompson – Free State, Keaton Wagler – SMNW, Elson Blanding – Olathe NW, Zeek Brown – Free State, Jackson Collins – Olathe West, Matthew Corrales – Olathe South, Tyler Jones – Olathe West, Nen Matlock – Mill Valley, Malik O’Atis – SMNW, Pierce Ross – SMNW, T.J. Porter-  Olathe North, Josh Parrish – Olathe North, Sherron Woodberry – Olathe West, Kaden Franklin – Derby, Dallas Metzger – Derby, Kaason Thomas – Campus, Jack Ulwelling – Derby, Parker Hardgrave – Wichita South, Mason Lee – Wichita Southeast, Aven Mbdoule – Wichita South, Gavyn Phillips – Wichita West, Amalachi Wilkins – Wichita Heights, Jordan Alford – Wichita Heights, Dre Delort – Manhattan, AMarae Jones – Washburn Rural, Sheldon Butler-Lawson – Junction City, Wyatt Conklin – Washburn Rural, Isaiah Lyons – Topeka, Collins Elumogo – Manhattan, Kaden Ballard – Washburn Rural, Jackson Austin – Junction City, Caleb Weise – Garden City, Isaiah Taylor – Dodge City, Jake Underwood – Garden City, Tochi Okoro – Dodge City, Kamari Murray – Wyandotte

Sports in Kansas 5A Boys All-State Basketball – 2023

(Parents/Athletes: Order patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

First Team

Brian Hawthorne, St. James Sr.

David Cobin, De Soto Sr.

Eli Shetlar, Andover Sr.

Bo Aldridge, Topeka-Highland Park Sr. (POY)

Tyson Ruud, Basehor-Linwood Sr.

Mason English, Pittsburg Sr.

Will Anciaux, Kapaun-Mt Carmel Sr.

William Thengvall, Kapaun-Mt Carmel Jr.

Kobe Smith, Andover Central Sr.

B.J. Redic, Andover Sr. (DPOY – big classes)

Mikey Brand, Bishop Carroll Jr.

Garrett Robertson, Hutchinson Sr.

Second Team

(Parents/Athletes: Order patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

Isaiah Atwater, Maize South Sr.

Will Rost, Aquinas Sr.

Jack Weimer, Hays Jr.

Quillan Rank, BV Southwest Sr.

Devin Kerr, Piper Jr.

Michael Kates, Maize South Jr.

Gabe Sydzik, St. James Academy Sr.

Wade Meyer, Hutchinson Sr.

Tre Richardson, Highland Park, Sr.

Jalyn King, Emporia Sr.

Xavier Alexander, Topeka West Sr.

Sports in Kansas 5A Boys All-State Honorable Mention (Parents/Athletes: Order all-state honorable mention patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

London Burton – Aquinas, Jackson Ackerman – BV Southwest, Finn Burritt – SJA, Will Goode – STA, Wyatt Lewis – STA, Jacson Noland – BVSW, Jackson Bonzycniski – BVSW, Tory Homan – Maize South, Nic Lange – Hutchinson, Brayden Myovlea – Maize, Jeron Askren – Maize South, Cole Dillon – Newton, Camden Carr – Newton, Dauntay King – Hutchinson, Terrell King – Hutchinson, Tayveon Williams – Maize, Jace Humphrey – Salian South, Queyvon Purucker – Salina South, Trevor Pierce – Ark City, Jaden Roth – Eisenhower, Brian Perry – Andover Central, Ryan Bay – Goddard, Cadon Clark – Ark City, Chris Harris – Andover, Sam Kemp – Valley Center, Josh Kim – Andover, Jake Jasnoski – Goddard, Brad Harris – Andover, Blake Rucker – Andover, Teagan Charles – Kapaun, John Hauserman – Carroll, Corbin Johnson – Kapaun, Max Keller – Kapaun, Brooks Powers – Kapaun, Parker Leeds – Emporia, Fred Jackson – Emporia, Trent Johnson – De Soto, Aaron Davis – Seaman, Brennen Dodge – Shawnee Heights, Xavier Alexander – Topeka West, Jayden Lang – De Soto, Jeremiah Lewis – Leavenworth, Kai Reid – Piper, Dj Jackson – Piper, Kaeden Bonner – Seaman, Jaret Sanchez- Shawnee Heights, Malachi Berg – Topeka West, Will Blankenship – Basehor Linwood, Tavian Cruse – Bonner Springs, Kalein Streit – Bonner Springs, Cameron Doss – Bonner Springs, Chase Bond – Spring Hill, Ian Premer – Great Bend, Chase Vanderwege – Hays, Tyler Stuhlsatz – Great Bend, Braylon Council – Great Bend, Jackson Turnbull – Pittsburg, Jammial Hicks – Sumner, Terry Rowe- Sumner, Jvean Williams – KC Washington, Jacorey Robinson – Highland Park, Jahmir Kingcannon – Highland Park, Merle Peterson – Schlagle, Tatum Steinhoff – Maize South

Sports in Kansas 4A All-State Basketball – First Team

(Parents/Athletes: Order patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

First Team

Kellen Simoneau, Rose Hill Sr.

Aidan Wing, Bishop Miege Sr.

Ryle Riddlesperger, Hugoton Sr. (POY)

Carson Bennett, Hugoton Sr. (POY)

Wyatt Spexarth, Andale Sr.

Joe Otting, Topeka Hayden Sr.

Easton Ewing, Independence Sr.

Logan Sullivan, Eudora Sr.

Caleb Carr, Baldwin Sr.

Cory Muehler, McPherson Sr.

Kyden Thompson, McPherson Jr.

Second Team

(Parents/Athletes: Order patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

Jason Rodriguez, Bishop Miege Sr.

Jesse Greenly, Atchison Sr.

Kaden Abasolo, Mulvane Jr.

Matthew Lierz, Holton Sr.

Desean Lewis, Hugoton, Jr.

Trevor Cowman, Circle Sr.

Jack Wright, Wellington Sr.

Kaiden Seamster, Chanute Jr.

Carter Burnett, Wellington Soph.

Kaden McDaniel, Augusta Sr.

Carson Hoeme, Pratt, Sr.

Sports in Kansas 4A Boys All-State Honorable Mention(Parents/Athletes: Order all-state honorable mention patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

Tyson Snyder – Holton, Mac Armstrong – Miege, Daegan Jensen – Miege, Emmett Gaskill – Hugoton, Isaac Martin – Hugoton, Tristan Cottone – Abilene, Stockton Timbrook – Abilene, Mark Hoffman – Clay Center, Cole Pladson – Clay Center, Emery Wolfe – Wamego, Kreighton Kanitz – McPherson, Connor Chadwell – Circle, Kale Madrigal – Winfield, Aiden McKee – Mulvane, Owen Pyle – McPherson, Mason Miller – McPherson, Gabe Pyle – McPherson,  Noah Bruce – Andale, Jace Evans – Rose Hill, Logan Garnder – El Dorado, Banks Hinshaw – Wellington, Teagan Orth – Andale, Barry Summers – El Dorado, J’air Johnson – Pratt, Jacob Padilla – Hayden, Jake Muller – Hayden, Dagen Vinduska – Rock Creek, Coley Burgess – Rock Creek, Cole Parker – Eudora, Colyer Winfield – Louisburg, Caleb Hepner – Ottawa, Landon Taylor – Paola, Mason Dobbins – Louisburg, Micah Barron – Eudora, Connor Dunback – Eudora, Kale Hammerschmidt – Eudora, Cooper Carr- Baldwin, Aiden McCullough – Ottawa, Jessie Jones – Parsons, Hudson Baker – Labette County, Marquinn Johnson – Fort Scott, Latreveon Vinson – Labette County, Lars Koester – Chanute, Landon Wheat – Parsons, Jamarion Logan – Coffeyville, Landon Weide – Iola, Trey Carter – Atchison, Jeter Purdy – Atchison, Ximar Hernandez – Atchison,

Sports in Kansas 3A All-State Basketball – 2023

(Parents/Athletes: Order patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

First Team

Eli Sawyers, Southeast of Saline Sr.

Willie Dorsey, Wellsville Jr.

Landon Boss, Osage City Sr.

Jake Proctor, Hesston Sr. (POY)

Brant Sipe, Haven Sr.

Hunter Vaughn, Colby Sr.

Jackson Swartz, Chaparral Sr.

Tyler Little, Galena Sr.

Kam Kaniper, Perry-Lecompton Sr.

Jack Lauer, Marysville Sr.

Matthew Garber, Sabetha Sr.

Second Team

(Parents/Athletes: Order patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

Jaden Parker, Wichita Collegiate Fr.

Will Cravens, Ellsworth Sr.

Sebastian Hines-Turner, Wichita Collegiate Fr.

Gunnar Ball, Perry Lecompton Sr.

Jackson Rumford, Scott City Sr.

Kolt Ungeheuer, Columbus Sr.

Mario Menghini, Frontenac Sr.

Rhett Williams, Marysville, Sr.

Owen Evans, Heritage Christian Sr.

Nakari Morrical-Palmer, SE Saline Sr.

Jamey Richardson, Riverton Sr.

Trey Sommer, Humboldt Sr.

Sports in Kansas 3A Boys All-State Honorable Mention (Parents/Athletes: Order all-state honorable mention patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

Cameron Boswell – Hiawatha, DJ Miller – Haven, Davis Rokey – Sabetha, Preston Ross – Royal Valley, Abe Hibert – Nemaha Central, Marcus Bauman – Sabetha, Christian McAfee – Sabetha, Treyson Muratea – Royal Valley, Daniel Coleman – Royal Valley, Harvey Zimmerman – Trinity Academy, Nolan Freund – Lingman, Jack Voth – Cheney, Josh Burdick – Cheney, Manuel Gonzalez – Goodland, Linkon Cure – Goodland, Brady Brumbaugh – Goodland, Guy Tubbs – Colby, Shane Puckett – Colby, Chris Palacios – Holcomb, Drayton Knoll – Holcomb, Immanuel Campbell – Bishop Ward, Jeremyah Greer – Bishop Ward, Blake Hekman – Heritage Christian, Reid Krikke – Heritage Christian,  Dustin Rector – Bishop Ward, Eli Jones – Norton, Jackson Cross – Russell, Roman Hauser – Norton, Jordayn Buhrle – Russell, Rad Rodriguez – Phillipsburg, Will Ottot – Marysville, Aceyn Cash – Conordia, Joey Henderson – Concordia, A.J. Batiste – Collegiate, James Shackelford – Collegiate, Braxton Creed – Halstead, Bi Blanchat – Smoky Valley, Taylor Campbell – Lyons, Micah Dalsten – Hesston, Leyton Haxton – Hoisington, Karson Pihl – Smoky Valley, Jackson Fry – Hesston, Trey Rogers – West Franklin, Kaden Kirkpatrick – Osage City, David Torres – SW Heights, Colter Oldham – Lakin, Adrik Gomez- Esquibel – Lakin, Troy Heiman – Silver Lake,  Colden Cook – Humboldt, Sam Hull – Humboldt, Brock Robertson – Cherryvale, Jack Donovan – Rossville, Eli Harmison – Riley County, Kade Perine – Rossville, Peyton Smith – Marysville, Tommy McDowell – Girard, Alex Coester – Girard, Maverick Harmon – Galena, Jack Perry – Galena, Landin Midgett – Columbus, Payton Gaines – Baxter, Loch North – Riverton, Luke Niggemann – Girard, Hadley Price – Galena, Kreyton Bauerle – ACCHS, Trenton Kimmi – ACCHS, Bryce Beisner – Beloit, Quinn Eilert – Beloit, Wyatt Broeckelman – Beloit, Will Cravens – Ellsworth, Riley Stone – Ellsworth, Lane Sullivan – Frontenac, Vinny Pile – Frontenac, Drake Augustine – SE Saline, Luke Gebhardt – SE Saline, Dylan McCarty – Wellsville, Caden Register – Anderson County, Sage Feifar – Burlington, Grant Hegg – Burlington, Garrison Martin – Anderson County, Hayden Sides – Burlington, Dezmond Winton – Wellsville, Lane Workman – Santa Fe Trail, Jalen Smith – Santa Fe Trail  Stetson Schafer – Cherryvale, Colt Hightower – Caney Valley, Joel Dutton – Fredonia, Trey Howard – Eureka, Zac Ramsey – Fredonia

Sports in Kansas 2A All-State Basketball – 2023

(Parents/Athletes: Order patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

First Team

Landon Kauffman, Moundridge (POY)

Brit Dutton, Ellinwood Sr.

Logan Churchill, Moundridge Sr. (POY)

Keller Hurla, St. Marys Sr.

Brekyn Ratzlaff, Hillsboro Sr.

Jackson Biggs, Lyndon Sr.

Eli Lawson, Bennington Jr.

Conar Harris, Wichita Independent Sr.

Blake Hammeke, Trinity Catholic Sr.

Dylan Werth, TMP Sr.

Eli Oliver, Wabaunsee Sr.

Tanner Heckel, Inman Jr.

Second Team

(Parents/Athletes: Order patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

Zac Evans, Valley Falls Jr.

Brock Keith, Meade Jr.

Isaac Bible, Belle Plaine Sr.

Miles Baalman, Hoxie Sr.

Trent Long, Hill City Sr.

Keveon Ruiz, Medicine Lodge Sr.

Kade Harris, TMP Sr.

Eli Brunk, Inman Sr.

Barrett Moddelmog, Moundridge Sr.

Ace Martinez, Sublette Sr.

Coltin Harbon, Wichita County Jr.

Kyler Keller, Syracuse Sr.

Sports in Kansas 2A Boys All-State Honorable Mention (Parents/Athletes: Order all-state honorable mention patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

Todrick Duncan – Riverside, Kaeden Kasselman – Garden Plain, Nash Jonsen – Conway Springs, Joseph Recalde Phillips – Independent, Christian Dean – Independent, Carter Cunningham – Medicine Lodge, Derek Randels – Medicine Lodge, Evan Will – Cair Paravel, Luke White – KC Christian, Colton Williams – Maranatha, Will Schmidt – Oakley, Owen Day – Trego, Brady Jones – Hoxie, Carter Cellmer – Plainville, Luke Rome – TMP, Brady Beckman – Rawlins County, Brayan Rodriguez – Rawlins County, Dario DeLacuesta – Cedar Vale/Dexter, Evan Feuerborn – Lyndon, Maddex Moreno – West Elk, Lyndon Sears – Sedan, Creighton Kukula – Bennington, Isaac Briar – Sterling, Sage Martin – Remington, Gabe Riffel – Sterling, Browan Rowley – Ell Saline, Jackson Scarlett – Sedgwick, Mister Smith – Bennington, Koy Behnke – Ellinwood, Parker Scheck – Ellinwood, Jalen Massey – Lyndon, AJ Rubio – Mission Valley, Kaeden Massey – Lyndon, Ethan Rowan – Central Hts, Cooper Schroer – Chase County, Pax Vogel – Chase County, Tucker Groh – Chase County, Clayton Cole – Elkhart, Bryson Luebbers – Syracuse, Erhik Hermosillo – Wichita County, Juan Aleman – Stanton County, Kyler Crane – Stanton County, Brody Keller- Syrauce, Hugo Leyva- Syracuse, Kage Ralstin – Elkhart, Brady Hurla – St. Marys, Ryan Schutter – Wabaunsee, Kason Gomez- St. Marys, Tyus Becker – Herington, Tucker Harrell – Colgan, Schremmer – Colgan, Dylan Cervantez – Valley Falls, Gannon Becker – Horton, Carson McAfee – Jeff County North, Trenten VanHoutan – Oskaloosa, Aiden Webb – Pleasant Ridge, Parrish Beagle – MHMA, Mark Harris – MHMA, Bohdan Korelik – MHMA, Michael Matteuccci – Sacred Heart, Grayden Stapleton – Meade, Ethan Dillinger – Erie, Reid Duff – Erie, Easton Renn – Southeast Cherokee, Cade Burdette – Southeast Cherokee, Gus Grote – Jayhawk Linn, Tony Gillispie – Pleasanton, Braedan Alters – Northeast Arma

Sports in Kansas 1A-I Boys All-State Basketball – 2023

(Parents/Athletes: Order patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

Brady Deterding, Kiowa Co. Sr.

Ryan Kuckelman, Macksville Sr. (POY)

Jordy Dolloff, Wichita Classical Sr.

Ty Romero, Elyria Christian Soph.

Jace Gosch, Norwich Sr.

Braxton Lafferty, Little River Sr. (DPOY – small classes))

Joey Dyck, Montezuma-South Gray Sr.

Ryan Miller, Pratt-Skyline Sr.

Truman Bailey, Olpe Sr.

Brett Buckingham, Wichita Classical

Jett Vincent, Canton-Galva Sr.

Trent Long, Clifton-Clyde Sr.

Second Team

(Parents/Athletes: Order patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

Trenton Talley, Centralia Sr.

Caden Morgan, La Crosse Jr.

Alexis Barron, Macksville Sr.

Lance Lickiss, Macksville Sr.

Reagan Hartman, Troy Sr.

Peyton Ryan, Central Plains Jr.

Blake Redeker, Olpe Sr.

Owen Reece, Hodgeman County Jr.

Bryson Turner, Madison Sr.

Spencer Coup, Solomon Jr.

Carter Sinclair, Wichita Classical

Sports in Kansas 1A-I Boys All-State Honorable Mention (Parents/Athletes: Order all-state honorable mention patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

Bryan Steadman – Pretty Prairie, Dax Rosenhagen – Norwich, Calen Wente – Fairfield, Brayden Berens – Skyline, Jace Smith – Bishop Seabury, Chase Honarvar – Bishop Seabury, Preston Havlas – Quinter, Peyton Rush – Oxford,  Nate Becker – Flinthills, Coy Steinbrock – Clifton Clyde, Jack Skocny – Clifton Clyde, Seth Leclair – Clifton Clyde, Zac Fisher – Onaga, Rogelio Ibarra-  Macksville, Rogelio Ibarra – Macksville, Gage Burk – La Crosse, Seth Schewein – Victoria, Dane Winters – Burlingame, Colby Middleton – Burlingame, Blake Skalksy – Olpe, Gavin Isch – Madison, Garrett Maltbie – Canton Galva, Johnny Unruh – Elyria Christian, Rylan Konen – Little River, Dalton Mantz – Little River, Valden Dohl – Sylvan Lucas, Jonathan Hamel – Osborne, Ross Hutson – Lakeside, Eli Lang – Minneola, Jorge Luperico – South Gray, Kacen Anthony – Satanta, Dominic Martin – South Gray, Sawyer Bowman – Hodgeman County, Sawyer Campbell – Kiowa County, Alex Robertson – Elyria Christian, Landon Schneider – Elyria Christian, Carter Jantz – South Gray, Carter Sinclair – Wichita Classical, Daniel Young – Wichita Classical, Stetson Setter – Crest, Ryan Golden – Crest

Sports in Kansas 1A-II All-State Basketball – 2023

First Team

(Parents/Athletes: Order patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

Jaxson Brandl, Tribune-Greeley County Sr. (POY)

Alec Carlson, Pawnee Heights Sr.

Kenton Thalheim, Almena-Northern Valley Sr.

Isaac Detweiler, Axtell Sr.

Landon Grimmett, Lebo Sr.

Daniel Cramer, Dighton Soph.

Josh Zarybnicky, Hanover Sr.

Brandon Schmelzle, Axtell Soph.

Lincoln Shafer, Greeley Co. Soph.

Jaron Lindsay, Bucklin Sr.

Ali Smith, Hartford Sr.

Second Team

(Parents/Athletes: Order patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

Jesus Amaro, Deerfield Sr.

Josh Hildebrand, Stafford Sr.

Trey Peters, St. Paul Sr.

Titus Sherer, Greeley County Sr.

Chase Bruna, Hanover Sr.

Logan McCarty, Cheylin Jr.

Luke Albers, Cunningham Soph.

Brock Woolf, Triplains-Brewster, Sr.

Dylan Bice, Thunder Ridge Sr.

Daniel Eilert, St. Johns Tipton Jr.

Sports in Kansas 1A-II Boys All-State Honorable Mention (Parents/Athletes: Order all-state honorable mention patch at [email protected] and will send you back order form along with a link for shirts/hoodies/sweatshirts)

Dakota Rodriguez – Stafford, Luke Albers – Cunningham, Connor Harnden – Attica, Blake Yoder – Central Christian, Noah Loreg – Attica, Trey DeWeese – Cunningham, Coleson Minks – Stafford, Lukas Dunham – South Barber, Cade Johnson – Wallace County, Carson Shimer – Dighton, Jariath Yanex – Greeley County, Teagan Thompson – Caldwell, Keiondre Smith – Caldwell, Jaylyn Pleasant – Blue Valley, Eli Broxterman – Axtell, Kyler Wommack – Wetmore, Trey Allen – Weskan, Pablo Bermudez – Cheylin, Rhett Kats – Logan/Palco, Foster Brands – Northern Valley, Jeremiah Hansen – Northern Valley, Drew Schemper – Northern Valley, Luke Davies – Lebo, Nathan Vollbracht – Wheatland Grinnell, Ethan Gaschler – Logan/Palco, Brady Ketzner – Cheylin, Grayson Shoemaker – Lebo, Zach Oswald – Lebo, Ben Meehan – Waverly, Anthony Castilleja – Moscow, Rylan Williams – Rolloa, Blaze Johnson – Moscow, Xavier Robles – Deerfield, Luke Bates – St. Johns Tipton, Jashawn Dodds – Thunder Ridge, Trenton Welch – Southern Cloud, Levi Cool – Southern Cloud, Andy Cooper – Pike Valley, Andrew Bowman – Bucklin, Landon McPhail – Ashland, Davin Hamby – Pawnee Heights, Jamie Sarmiento – South Central, Heath Howell – South Central, Dalton Morrison – Argonia, William Stackhouse – Altoona-Midway, Jacob Meigs – Altoona-Midway, Kiser Wiatrak – St. Paul, Zachary Kirkpatrick – St. Paul

This entry was posted in Basketball. Bookmark the permalink.